Liquid Bread Restaurant

Novinky z naší restaurace

GRILOVANÍ NA L-BÉČKU

Začínáme grilovat na naší zahrádce.Grilovat se bude každou středu a čtvrtek za hezkého počasí od 17.00 h. Jídla z grilu si můžete užít na klidné a příjemné zahrádce bez ruchu města a s pivem v ruce :-)

Viktor Klofáč

 

Vítáme Vás v restauraci Liquid Bread!

Jak už název napovídá, naší specializací je tekutý chléb, vychlazený zlatý nápoj s bílou pěnou, který je u nás tradicí již po tisíciletí. Slovní spojení tekutý chléb není jen obrat pro ty, co si rádi pochutnají na dobrém pivu. Chléb má s pivem totožný základ - obilniny, který se postupem času u chleba vytříbily na pšenici a žito a u piva na pšenici a ječmen.

V našich tancích je připraven tekutý chléb z náchodského pivovaru Primátor. Díky uchovávání piva přímo v naší restauraci, máme kontrolu nad kvalitou a vytříbenou chutí tohoto náchodského pivovaru. V současné době jsme také jediná restaurace, která může svým hostům nabídnout pivo Primátor přímo z tanku.

Ať už s námi budete pít s českým příslovím: ,,Na jedno pivo se chodí, dvě jsou málo, po třetím se neodchází“, nebo se u nás zastavíte na něco dobrého k snědku, rádi vás přivítáme.

Připravujeme pro Vás jídla z čerstvých a lokálních surovin, bez umělých polotvarů a dochucovadel. V nabídce najdete kvalitní masa, která Vám ugrilujeme na míste. Dále čerstvé ryby a mořské plody. K pivu Vám doporučíme hamburger nebo klasická česká jídla. 

 

Otevírací doba: Po-Pá 11:00 - 23:00,Sobota -Neděle -ZAVŘENO


                     

Přijďte do naší restaurace jako cizinec, odcházejte jako náš přítel.

 


Akce:


Soubory:
Navigace: | Hlavní menu | Obsah stránek |